AKP’leşen CHP mi ? CHP’leşen AKP mi ?

CHP İstanbul Avcılar Belediyesi başkanı Turan Hançerliden Skandal Olay 

Son günlerde adının sıkça yolsuzluk  olaylarına karıştığını duyduğumuz Avcılar Belediye Başkanı Turan Hançerli    ve meclis üyelerine ve belediyenin iştiraklerinde sus payı görevler vererek maaşa bağladığı ve son dönemlerde meclis üyelerinin araçları değiştiğini ve meclis üyesi olduktan sonra ikamet adresleri dahil değişen meclis üyeleri görmekteyiz.

Bozuk sicil avcıların da siyasi sicilini bozuyor

Turan hançerli belediye başkanı olduktan sonra ikinci kez evini değiştirdiğini aldığımız bilgiler arasında . 

Gazetemizin muhabirlerinden Hande Ulusoy Hande Ulusoy’un edinmiş olduğu bilgilere göre Turan Hançerli bu sefer yok artık dedirtecek olaya imza attı.

Turan Hançerli’den Ezber Bozan Bir İmza

Aslını inkar etseler de resmi kaynaklardan  aldığımız chp kaynaklarına göre avcılar belediye başkanı turan hançerli hdp kontenjandan önce esenyurda düşünülüp sonra kazanılmayacağını kanaatine varan chp kaynakları sonra avcılar belediye başkanlığını chp den hdp kontenjanı olarak aday gösterildi. 

Avcılar Belediyesinde Neler Oluyor ? 

CHP’de bitmeyen HDP sevdası 

Film senaryosu çok güzel yazılmış , HDP’li bayan meclis üyesi kıymet batmaz önce meclis üyesi oldu. sonrasında avcılar belediye başkan yardımcısı sonrada cinsiyet ayrımcılığına son diye bir senaryo ile de karşılaştık. avrupa şartlı CEMR protokollü imzada kadın ve erkek eşitliği imzalandı. Protokole baktığında eş başkan belediye başkanı yazıyor ne tesadüf ki hdp’nin meclis üyesi belediye başkan yardımcısı bu senaryoda avcılar halkının haberi var mı ?

Turan hançerli ye sorsan kadın ve erkek eşitliği der ama orada da yine sicil bozuyorlar 

Ordudan Müdür atayan Başkan Bu Seferde..

Ordudan müdür atayan sosyal hizmetler müdürü  İstanbul Avcılar Belediyesi’nde Sosyal İşler Müdürü olarak görevlendirildi

Daha önce de özel kalem müdürünü kadıköyden transfer eden hançerli  avcılar halkının yetiştirdiği mimar mühendis kişileri başka belediyelere transferlerini baskılarıyla transfer edilmesini sağlıyor.

Similar Articles

Comments

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Advertismentspot_img

Instagram

Most Popular